Kolekce

Příběh trika CityZen:

Kvalita oblečení CityZenⓇ vychází ze zkušeností a z preciznosti, se kterými přistupuje společnost CityZen k jeho vývoji a výrobě. Celý proces mají pevně pod kontrolou. Vše totiž vyrábí doslova od první nitky přímo tady v České republice.

Bavlna a příze:

Kvalita bavlny je alfou a omegou pozdějšího úspěchu, proto jejímu výběru věnujeme nemalé úsilí. Používáme prémiovou bavlnu z Řecka, USA a Egypta. Dorazí k nám ve formě režné bavlněné příze. Už nám věříte, že oblečení vyrábí skutečně od první nitky.

Pletení a barvení:

Pletení je velmi náročná operace, je nutné pečlivě kontrolovat jeho kvalitu, protože případný kaz už nejde opravit. Výsledná režná pletenina ještě materiál našich trik moc nepřipomíná - ani odstínem, ani na omak. Proto putuje na barvení a další úpravy. Myslí na přírodu a používají nejšetrnější technologii barvení, která je dostupná v současném textilním světě.

Úprava CityZen:

Na závěr mokré úpravy dávají pletenině unikátní vlastnosti, které nazýváme technologií CityZenⓇ. Díky nim na triku není vidět pot, odolá špíně a nečistotám, příjemně se nosí a oproti běžným trikům snižuje zápach.

Stříhání a šití:

Po vysušení se materiál v délce stovek metrů svine do rolí a zamíří na stříhání. To obstarávají CNC automaty, tzv. cuttery, pod vedením profesionální obsluhy. Nastříhaná pletenina putuje pod šikovné ruce zkušených švadlen, které triko ušijí. Následuje důkladná výstupní kontrola rubové i lícové strany trika. Po zabalení jdou trika k nim do skladu. A pak k vám domů.

 

 
  • Řadit dle:
  • 67 položek celkem

Stránka 1/6

Další produkty